UYU në NZD - Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.10.2019 17:51
1 UYU ($U)
=
0,04188 NZD ($)
1 UYU = 0,041883 NZD
23,876321 UYU = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re?

Peso Uruguajane kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,04

Konvertimi UYU në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDUYU
USD11.116501.298500.761750.009220.638060.02678
EUR0.8956611.163010.682260.008260.571490.02399
GBP0.770120.8598410.586630.007100.491390.02063
CAD1.312781.465711.7046410.012110.837640.03516
JPY108.40704121.03647140.7666182.57854169.170712.90335
NZD1.567241.749822.035061.193840.0144610.04197
UYU37.3386341.6885848.4842328.442520.3444323.824461

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga UYU to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për UYU është $U. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në Oktober 20, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Oktober 20, 2019. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Dollar Zelanda e Re = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.