299 UYU në SGD - Peso Uruguajane në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.07.2020 23:00
299 UYU ($U)
=
9,67480 SGD ($)
1 UYU = 0,032357 SGD
30,905023 UYU = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Dollar Singapori?

Peso Uruguajane kurs në Dollar Singapori = 0,03

Konvertimi UYU në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 299 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGDUYU
USD11.129441.256610.736130.009300.717790.02337
EUR0.8854011.112600.651770.008240.635530.02069
GBP0.795790.8988010.585810.007400.571210.01860
CAD1.358451.534291.7070510.012640.975080.03175
JPY107.51203121.42832135.1010179.14316177.170792.51247
SGD1.393171.573501.750681.025560.0129610.03256
UYU42.7913048.3301753.7720931.500090.3980130.715061

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga UYU to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për UYU është $U. Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në Juli 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Juli 08, 2020. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Dollar Singapori = 0,03.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.