15.00 UYU në USD - Peso Uruguajane në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 16:20
15.00 UYU ($U)
=
0,00000 USD ($)
1 UYU = USD
inf UYU = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Peso Uruguajane kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi UYU në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 15.00 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYUYU
USD11.195691.375490.797100.009180.02267
EUR0.8363411.150370.666640.007680.01896
GBP0.727020.8692910.579500.006680.01648
CAD1.254551.500051.7256110.011520.02844
JPY108.87601130.18229149.7575886.7852612.46835
UYU44.1088252.7406160.6711235.159210.405131

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga UYU to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për UYU është $U. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në April 15, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në April 15, 2021. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.