100 VND në CVE - Dong vietnamez në Shield Kepi Verde konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dong vietnamez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shield Kepi Verde. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dong vietnamez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shield Kepi Verde ose Shield Kepi Verde për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dong vietnamez to Shield Kepi Verde kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.11.2020 14:07
100 VND (₫)
=
0,39693 CVE ($)
1 VND = 0,003969 CVE
251,935494 VND = 1 CVE

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dong vietnamez në Shield Kepi Verde?

Dong vietnamez kurs në Shield Kepi Verde = 0,00

Konvertimi VND në Shield Kepi Verde

Ju keni zgjedhur monedhën burimore VND dhe monedhën e synuar Shield Kepi Verde me një shumë 100 VND. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCVEVND
USD11.196381.331800.769500.009610.010770.00004
EUR0.8358611.113190.643190.008030.009010.00004
GBP0.750870.8983210.577790.007220.008090.00003
CAD1.299551.554751.7307310.012490.014000.00006
JPY104.06604124.50206138.5946980.0785211.121150.00449
CVE92.82039111.04804123.6177971.425030.8919410.00401
VND23,161.5000027,709.8502430,846.3827117,822.70786222.56540249.530291

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

Vendet që paguajnë me Shield Kepi Verde (CVE)

nga VND to CVE kalkulator i kursit të këmbimit

Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Shield Kepi Verde është monedha në Cape Verde. Simbol për VND është ₫. Simbol për CVE është $. Kursit të këmbimit për Dong vietnamez u ndryshua së fundmi në November 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shield Kepi Verde është përditësuar të fundit në November 29, 2020. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CVE faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dong vietnamez në Shield Kepi Verde = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.