Llogaritësi për Samoan Tala (WST) Konvertimi i kursit të këmbimit valutor

Samoan Tala (WST)Samoan Tala (WST)

  • Afgan afgan (AFN)
  • Algjerian Dinar (DZD)
  • Argjend (ons troy) (XAG)
  • Ari (ons troy) (XAU)
  • Aruban Florin (AWG)
  • Australian Dollar (AUD)
  • Azerbaijani Manat (AZN)
  • Bangladeshi Taka (BDT)
  • Birr etiopian (ETB)
  • Bitcoin (BTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Bolivian Bolivian (BOB)
  • Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM)
  • Botsvanë Pula (BWP)
  • Cayman Islands Dollar (KYD)
  • CFA Franc BCEAO (XOF)
  • CFA Franc BEAC (XAF)
  • Colon i Kosta Rikës (CRC)
  • Crown Islandeze (ISK)
  • DASH (DASH)
  • Denarë maqedonas (MKD)
  • Dinar Bahraini (BHD)
  • Dinar irakian (IQD)
  • Dinar jordanez (JOD)
  • Dinar libian (LYD)
  • Dinar serb (RSD)
  • Dirham i Emirateve të Bashkuara Arabe (AED)
  • Dirham maroken (MAD)
  • Dollar Bahamian (BSD)
  • Dollar Barbadian (BBD)
  • Dollar Belize (BZD)
  • Dollar Bermudan (BMD)
  • Dollar Fijian (FJD)
  • Dollar guajanaez (GYD)
  • Dollar kanadez (CAD)
  • Dollar Liberisë (LRD)
  • Dollar Lindje Karaibe (XCD)
  • Dollar Namibian (NAD)
  • Dollar Singapori (SGD)
  • Dollar surinamez (SRD)
  • Dollar xhamajkanik (JMD)
  • Dollar Zelanda e Re (NZD)
  • Dollar Zimbabve (ZWD)
  • Dollarë Brunei (BND)
  • Dong vietnamez (VND)
  • Dram Armene (AMD)
  • EOS (EOS)
  • Ethereum (ETH)
  • euro (EUR)
  • Forint Hungareze (HUF)
  • Franc Burundian (BIF)
  • Franc CFP (XPF)
  • Franc Comorian (KMF)
  • Franc Djibutian (DJF)
  • Franc Guinean (GNF)
  • Franc kongolez (CDF)
  • Franc Ruandës (RWF)
  • Franc zviceran (CHF)
  • Gambian Dalasi (GMD)
  • Ghanaian Cedi (GHS)
  • Gjibraltar Pound (GIP)
  • Guatemalë Quetzal (GTQ)
  • Gurde haitiane (HTG)
  • gurgullimë (XRP)
  • Hollanda Antillean gulden (ANG)
  • Hong Kong Dollar (HKD)
  • Hryvnia ukrainase (UAH)
  • Indonesian Rupiah (IDR)
  • IOTA (MIOTA)
  • Ishujt Falkland Pound (FKP)
  • Izraeli i ri Sheqel (ILS)
  • Jemeni Rial (YER)
  • Jen japonez (JPY)
  • Katari Rial (QAR)
  • Kazakhstani Tenge (KZT)
  • Kenyan Shilling (KES)
  • Kineze juan (CNY)
  • Kip Laotian (LAK)
  • Koreja e Jugut fitoi (KRW)
  • Koreja e Veriut Won (KPW)
  • Krona suedeze (SEK)
  • Krone daneze (DKK)
  • Krone norvegjeze (NOK)
  • Kuna kroate (HRK)
  • Kuvajtit Dinar (KWD)
  • Kyrgystani Som (KGS)
  • Lek Shqiptar (ALL)
  • Lempira Hondurane (HNL)
  • Leo moldave (MDL)
  • Lesoto Loti (LSL)
  • Leu rumun (RON)
  • Lev (BGN)
  • Lira turke (TRY)
  • Litecoin (LTC)
  • Lumens yjor (XLM)
  • Macanese Pataca (MOP)
  • Malagasy Ariary (MGA)
  • Malawian Kwacha (MWK)
  • Manx paund (IMP)
  • Metical Mozambik (MZN)
  • monedhë (XMR)
  • Mongolian Tugrik (MNT)
  • Myanma Kyat (MMK)
  • Nakfa Eritrean (ERN)
  • NEO (NEO)
  • Ngultrum Bhutanese (BTN)
  • Nigerian Naira (NGN)
  • Nikaraguan Córdoba (NIO)
  • NUK (XEM)
  • Oman Rial (OMR)
  • Ouguiya Mauritaniane (MRO)
  • Panamez Balboa (PAB)
  • Papua Guineja e Re Kina (PGK)
  • Paraguayan Guarani (PYG)
  • Peruvian Nuevo Sol (PEN)
  • Pesha argjentinase (ARS)
  • Pesha Kubane e konvertueshme (CUC)
  • Peso Dominikane (DOP)
  • Peso Filipine (PHP)
  • Peso Kiliane (CLP)
  • Peso kolumbiane (COP)
  • Peso kubane (CUP)
  • Peso meksikane (MXN)
  • Peso Uruguajane (UYU)
  • Pound egjiptian (EGP)
  • Pound Guernsey (GGP)
  • Pound Jersey (JEP)
  • Pound libanez (LBP)
  • Pound sirian (SYP)
  • Pound sudanez (SDG)
  • Rand i Afrikës së Jugut (ZAR)
  • Re Dollar Tajvani (TWD)
  • Real Brazilian (BRL)
  • Republika Çeke Koruna (CZK)
  • Rial iranian (IRR)
  • Riel kamboxhiane (KHR)
  • Ringgit Malajzisë (MYR)
  • Riyal saudite (SAR)
  • Rubla Belarusian (BYR)
  • Rubla e Re Belarusian (BYN)
  • Rubla ruse (RUB)
  • Rufiyaa Maldiviane (MVR)
  • Run Gjeorgjisht (GEL)
  • Rupee Mauritian (MUR)
  • Rupee Nepalese (NPR)
  • Rupee Seychellois (SCR)
  • Rupee Sri Lanka (LKR)
  • Rupia indiane (INR)
  • Rupia pakistaneze (PKR)
  • Salvadoran Colón (SVC)
  • São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD)
  • Shën Helena Pound (SHP)
  • Shield Kepi Verde (CVE)
  • Shilingë somaleze (SOS)
  • Shilingë Ugandane (UGX)
  • Shqipëria e parë (AOA)
  • Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)
  • Sierra Leonean Leone (SLL)
  • Solomon Islands Dollar (SBD)
  • Sterling Pound Britanik (GBP)
  • Swazi Lilangeni (SZL)
  • Tanzanisë (TZS)
  • Taxhikistani Somoni (TJS)
  • Të drejta speciale të vizatimit (XDR)
  • Thai Baht (THB)
  • Tongan Pa'anga (TOP)
  • Trinidad dhe Tobago Dollar (TTD)
  • Tunizian Dinar (TND)
  • Turkmenistani Manat (TMT)
  • Uzbekistan Som (UZS)
  • Vanuatu Vatu (VUV)
  • Venezuelës Bolivar Fuerte (VEF)
  • Zambian Kwacha (ZMW)
  • Zloty polake (PLN)