WST në USD - Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Samoan Tala to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Samoan Tala monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Samoan Tala to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.09.2020 03:45
1 WST ($)
=
0,38050 USD ($)
1 WST = 0,380497 USD
2,628142 WST = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Samoan Tala kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,38

Konvertimi WST në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore WST dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 WST. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYWST
USD11.165451.284360.746960.009470.37987
EUR0.8580411.102030.640920.008130.32594
GBP0.778600.9074210.581580.007380.29576
CAD1.338771.560271.7194610.012680.50856
JPY105.56397123.02991135.5826478.85175140.10053
WST2.632483.068043.381071.966350.024941

Vendet që paguajnë me Samoan Tala (WST)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga WST to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Samoan Tala është monedha në Samoa. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për WST është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Samoan Tala u ndryshua së fundmi në September 29, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 29, 2020. WST faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Samoan Tala në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,38.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.