XAG në BRL - Argjend (ons troy) në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.01.2021 10:30
1 XAG
=
138,92900 BRL (R$)
1 XAG = 138,929000 BRL
0,007198 XAG = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Real Brazilian?

Argjend (ons troy) kurs në Real Brazilian = 138,93

Konvertimi XAG në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLXAG
USD11.214321.367230.784900.009640.1828925.45177
EUR0.8235011.125920.646370.007940.1506120.95961
GBP0.731410.8881610.574080.007050.1337718.61555
CAD1.274051.547111.7419210.012290.2330132.42683
JPY103.70395125.93027141.7873281.39708118.966652,639.44905
BRL5.467706.639567.475614.291590.052721139.16264
XAG0.039290.047710.053720.030840.000380.007191

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga XAG to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për XAG është . Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në Januar 26, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Januar 26, 2021. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Real Brazilian = 138,93.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.