XAG në HKD - Argjend (ons troy) në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.11.2020 15:32
1 XAG
=
175,91400 HKD (HK$)
1 XAG = 175,914000 HKD
0,005685 XAG = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Hong Kong Dollar?

Argjend (ons troy) kurs në Hong Kong Dollar = 175,91

Konvertimi XAG në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKDXAG
USD11.196381.330650.769500.009610.1290222.69581
EUR0.8358611.112240.643190.008030.1078418.97047
GBP0.751510.8990910.578290.007220.0969617.05617
CAD1.299551.554751.7292510.012490.1676729.49434
JPY104.06604124.50206138.4755580.07852113.426772,361.86287
HKD7.750649.2726810.313395.964100.074481175.90704
XAG0.044060.052710.058630.033900.000420.005681

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga XAG to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për XAG është . Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në November 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në November 30, 2020. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Hong Kong Dollar = 175,91.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.