XAG në SGD - Argjend (ons troy) në Dollar Singapori konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Singapori. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Singapori ose Dollar Singapori për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Dollar Singapori kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.12.2019 07:31
1 XAG
=
22,98300 SGD ($)
1 XAG = 22,983000 SGD
0,043510 XAG = 1 SGD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Dollar Singapori?

Argjend (ons troy) kurs në Dollar Singapori = 22,98

Konvertimi XAG në Dollar Singapori

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Dollar Singapori me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGDXAG
USD11.113211.334890.757970.009150.7380416.89903
EUR0.8983111.199140.680890.008220.6629915.18048
GBP0.749130.8339310.567820.006850.5528812.65948
CAD1.319311.468671.7611310.012070.9737022.29506
JPY109.28250121.65412145.8802082.83307180.654871,846.76813
SGD1.354941.508331.808701.027010.01240122.89717
XAG0.059180.065870.078990.044850.000540.043671

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

nga XAG to SGD kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Dollar Singapori është monedha në Singapore. Simbol për XAG është . Simbol për SGD është $. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në Dezember 14, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Singapori është përditësuar të fundit në Dezember 14, 2019. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Dollar Singapori = 22,98.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.