XAG në USD - Argjend (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.06.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.06.2019 09:05
1 XAG
=
15,44850 USD ($)
1 XAG = 15,448500 USD
0,064731 XAG = 1 USD

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga XAG to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për XAG është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në Juni 25, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Juni 25, 2019. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.