XCD në USD - Dollar Lindje Karaibe në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Lindje Karaibe to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Lindje Karaibe monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Lindje Karaibe to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2022 17:11
1 XCD ($)
=
0,37035 USD ($)
1 XCD = 0,370355 USD
2,700116 XCD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Lindje Karaibe në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Lindje Karaibe kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,37

Konvertimi XCD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XCD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 XCD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYXCD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.116210.756940.007180.38481
GBPinf0.8958910.678130.006430.34475
CADinf1.321111.4746410.009490.50838
JPYinf139.23092155.41102105.38933153.57754
XCDinf2.598682.900671.967040.018661

Vendet që paguajnë me Dollar Lindje Karaibe (XCD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Konvertoni Dollar Lindje Karaibe në monedha të tjera botërore


nga XCD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Lindje Karaibe është monedha në Antigua dhe Barbuda, Dominica, Grenada, Shën Kitts dhe Nevis, Shën Lucia, Shën Vincent dhe Grenadinet. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për XCD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Lindje Karaibe u ndryshua së fundmi në September 28, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2022. XCD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Lindje Karaibe në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.