50 XLM në LTC

Konvertuesi ynë Lumens yjor to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Litecoin. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Lumens yjor monedhën e parazgjedhur. Kliko në Litecoin ose Litecoin për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Lumens yjor to Litecoin kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.10.2021 07:48
50 XLM
=
0,09673 LTC
1 XLM = 0,001935 LTC
516,900047 LTC = 1 XLM

Cila është kursi aktual i këmbimit për Lumens yjor në Litecoin?

Lumens yjor kurs në Litecoin = 0,00
NUK XEM
EOS EOS
NEO NEO
IOTA MIOTA
DASH DASH

Konvertimi XLM në Litecoin

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XLM dhe monedhën e synuar Litecoin me një shumë 50 XLM. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Çfarë është një cryptocurrency?

Cryptocurrencies janë mjete digjitale të pagesës që veprojnë si një medium shkëmbimi nën parimet e kriptografisë për të siguruar transaksione dhe kontrollin e prodhimit të monedhës.

Monedha dixhitale, monedha alternative dhe monedha virtuale janë kushte alternative për kriptocuren.

Deri më sot, janë krijuar qindra kriptoporte - të ashtuquajturat Altcoins -.

Bitcoin dhe derivatet e tij përdorin kontrollin e decentralizuar në krahasim me sistemet e centralizuara të parasë elektronike / bankave qendrore.

Kontrolli i decentralizuar i referohet përdorimit të bazës së të dhënave të transaksionit blockchain në rolin e një libri të shpërndarë.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Lumens yjor në Litecoin = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.