0.00021000 USD za MXN - Ameriški dolar do Mehiški peso pretvornik valut

Naš pretvornik Ameriški dolar v Mehiški peso je posodobljen z menjalnimi tečaji iz 10.08.2022. Vnesite kateri koli znesek, ki ga želite pretvoriti v polje levo od Ameriški dolar. Uporabite "Swap valute" -Button, da Mehiški peso privzeto valuto. Kliknite Mehiški peso ali Ameriški dolar za pretvorbo med to valuto in vsemi drugimi valutami.

Ameriški dolar do Mehiški peso kalkulator deviznega tečaja

Tečaji posodobljeni: 10.08.2022 20:38
0.00021000 USD ($)
=
0,00420 MXN ($)
1 USD = 19,998457 MXN
0,050004 USD = 1 MXN

Kolikšen je trenutni tečaj za Ameriški dolar za Mehiški peso?

Ameriški dolar Seveda za Mehiški peso = 20,00

Konverzija USD in Mehiški peso

Izbrali ste izvorno valuto USD in ciljno valuto Mehiški peso z zneskom 0.00021000 USD. Na obeh seznamih lahko izberete menjalne tečaje za več kot 160 mednarodnih valut. Menjalni tečaji se posodabljajo v rednih časovnih presledkih in so predstavljeni v tabeli za običajne zneske. Ogledate si lahko tudi zgodovinske menjalne tečaje drugih obiskovalcev.

Menjalni tečaji

USDEURGBPCADJPYMXN
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.196790.759530.007370.04896
GBPinf0.8355710.634630.006160.04091
CADinf1.316611.5757110.009710.06447
JPYinf135.62613162.31622103.0114616.64084
MXNinf20.4230324.4421115.511810.150581

Države, ki plačujejo z Ameriški dolar (USD)

Države, ki plačujejo z Mehiški peso (MXN)

Pretvorite Ameriški dolar v druge svetovne valute


USD do MXN kalkulator deviznega tečaja

Ameriški dolar je valuta v Vzhodni Timor, Ekvador, Salvador, Marshallovi otoki, Mikronezija, Palau, Združene države, Zimbabve. Mehiški peso je valuta v Mehika. Simbol za USD je $. Simbol za MXN je $. Menjalni tečaj za Ameriški dolar je bil nazadnje posodobljen na August 10, 2022. Menjalni tečaj za Mehiški peso je bil nazadnje posodobljen dne August 10, 2022. Pretvorbeni faktor USD ima 5 pomembnih števk. Pretvorbeni faktor MXN ima 5 pomembnih števk.

Natisnite karte in jih vzemite s seboj v denarnico ali denarnico, medtem ko potujete.

deviznega tečaja Ameriški dolar za Mehiški peso = 20,00.

Delite pretvornik valut?

Je bil naš kalkulator valute v pomoč? Nato delite! S to povezavo lahko svoje obiskovalce in prijatelje napotite v naš menjalnik valut.