1 CHF në DOP - Franc zviceran në Peso Dominikane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso Dominikane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.10.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso Dominikane ose Peso Dominikane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Peso Dominikane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.10.2019 03:55
1 CHF (CHF)
=
53,72090 DOP (RD$)
1 CHF = 53,720900 DOP
0,018615 CHF = 1 DOP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Peso Dominikane?

Franc zviceran kurs në Peso Dominikane = 53,72

Konvertimi CHF në Peso Dominikane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Peso Dominikane me një shumë 1 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFDOP
USD11.115291.289730.761470.009221.014660.01886
EUR0.8966311.156410.682760.008270.909780.01691
GBP0.775360.8647410.590410.007150.786720.01462
CAD1.313251.464651.6937410.012111.332500.02477
JPY108.46150120.96573139.8862582.590141110.051752.04548
CHF0.985551.099171.271100.750470.0090910.01859
DOP53.0249859.1380868.3880040.376910.4888853.802431

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Peso Dominikane (DOP)

nga CHF to DOP kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Peso Dominikane është monedha në Republika Domenikane. Simbol për CHF është CHF. Simbol për DOP është RD$. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Oktober 20, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso Dominikane është përditësuar të fundit në Oktober 20, 2019. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. DOP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Peso Dominikane = 53,72.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.