CHF në NZD - Franc zviceran në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.11.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.11.2020 03:32
1 CHF (CHF)
=
1,57434 NZD ($)
1 CHF = 1,574340 NZD
0,635187 CHF = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Dollar Zelanda e Re?

Franc zviceran kurs në Dollar Zelanda e Re = 1,57

Konvertimi CHF në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFNZD
USD11.195841.331870.770150.009611.105710.70279
EUR0.8362411.113750.644030.008040.924630.58770
GBP0.750830.8978610.578250.007220.830200.52767
CAD1.298451.552731.7293610.012481.435710.91253
JPY104.03104124.40407138.5556480.119711115.0283273.11188
CHF0.904401.081511.204540.696520.0086910.63560
NZD1.422901.701561.895121.095850.013681.573321

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga CHF to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për CHF është CHF. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në November 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në November 28, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Dollar Zelanda e Re = 1,57.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.