50 CNY në NZD - Kineze juan në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.03.2021 17:58
50 CNY (¥)
=
10,78115 NZD ($)
1 CNY = 0,215623 NZD
4,637724 CNY = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Dollar Zelanda e Re?

Kineze juan kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,22

Konvertimi CNY në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 50 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYNZD
USD11.195391.387410.787940.009270.154420.71607
EUR0.8365511.160630.659150.007750.129180.59902
GBP0.720770.8616010.567920.006680.111300.51612
CAD1.269141.517121.7608210.011760.195980.90879
JPY107.91083128.99584149.7170785.02707116.6634577.27151
CNY6.475907.741248.984765.102610.0600114.63719
NZD1.396521.669381.937551.100370.012940.215651

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga CNY to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për CNY është ¥. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në März 06, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në März 06, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Dollar Zelanda e Re = 0,22.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.