5 GBP në JPY - Sterling Pound Britanik në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Sterling Pound Britanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 05.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Sterling Pound Britanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Sterling Pound Britanik to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 05.07.2020 07:24
5 GBP (£)
=
670,88500 JPY (¥)
1 GBP = 134,177000 JPY
0,007453 GBP = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Sterling Pound Britanik në Jen japonez?

Sterling Pound Britanik kurs në Jen japonez = 134,18

Konvertimi GBP në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GBP dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 5 GBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPY
USD11.124361.248390.737220.00930
EUR0.8894011.110320.655680.00827
GBP0.801030.9006410.590530.00745
CAD1.356451.525131.6933810.01262
JPY107.51850120.88908134.2254879.264631

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga GBP to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për GBP është £. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Sterling Pound Britanik u ndryshua së fundmi në Juli 05, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Juli 05, 2020. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Sterling Pound Britanik në Jen japonez = 134,18.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.