GBP në NZD - Sterling Pound Britanik në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Sterling Pound Britanik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.04.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Sterling Pound Britanik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Sterling Pound Britanik to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.04.2020 11:38
1 GBP (£)
=
2,05652 NZD ($)
1 GBP = 2,056520 NZD
0,486258 GBP = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Sterling Pound Britanik në Dollar Zelanda e Re?

Sterling Pound Britanik kurs në Dollar Zelanda e Re = 2,06

Konvertimi GBP në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore GBP dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 GBP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.080021.230910.704050.009160.59383
EUR0.9259111.139710.651890.008490.54983
GBP0.812410.8774210.571980.007450.48243
CAD1.420351.534011.7483310.013020.84345
JPY109.11199117.84361134.3073876.82049164.79450
NZD1.683971.818732.072821.185600.015431

Vendet që paguajnë me Sterling Pound Britanik (GBP)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga GBP to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Sterling Pound Britanik është monedha në Mbretëria e Bashkuar. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për GBP është £. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Sterling Pound Britanik u ndryshua së fundmi në April 07, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në April 07, 2020. GBP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Sterling Pound Britanik në Dollar Zelanda e Re = 2,06.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.