JOD në CAD - Dinar jordanez në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dinar jordanez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.01.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dinar jordanez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dinar jordanez to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 25.01.2020 03:00
1 JOD
=
1,85347 CAD ($)
1 JOD = 1,853470 CAD
0,539529 JOD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dinar jordanez në Dollar kanadez?

Dinar jordanez kurs në Dollar kanadez = 1,85

Konvertimi JOD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JOD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 JOD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYJOD
USD11.102521.306800.760890.009141.41039
EUR0.9070111.185280.690130.008291.27923
GBP0.765230.8436810.582250.006991.07927
CAD1.314261.449001.7174610.012011.85361
JPY109.44600120.66681143.0236783.276081154.36105
JOD0.709030.781720.926550.539490.006481

Vendet që paguajnë me Dinar jordanez (JOD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga JOD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dinar jordanez është monedha në Jordan. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për JOD është . Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dinar jordanez u ndryshua së fundmi në Januar 25, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Januar 25, 2020. JOD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dinar jordanez në Dollar kanadez = 1,85.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.