MNT në VND - Mongolian Tugrik në Dong vietnamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Mongolian Tugrik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dong vietnamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Mongolian Tugrik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dong vietnamez ose Dong vietnamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Mongolian Tugrik to Dong vietnamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 14.12.2019 22:18
1 MNT (₮)
=
8,49248 VND (₫)
1 MNT = 8,492480 VND
0,117751 MNT = 1 VND

Cila është kursi aktual i këmbimit për Mongolian Tugrik në Dong vietnamez?

Mongolian Tugrik kurs në Dong vietnamez = 8,49

Konvertimi MNT në Dong vietnamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MNT dhe monedhën e synuar Dong vietnamez me një shumë 1 MNT. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMNTVND
USD11.112001.332500.759520.009150.000370.00004
EUR0.8992811.198290.683020.008230.000330.00004
GBP0.750470.8345210.569990.006860.000280.00003
CAD1.316631.464091.7544010.012040.000480.00006
JPY109.33150121.57658145.6842483.0392110.040080.00472
MNT2,728.091953,033.636813,635.182732,072.0341424.9524810.11773
VND23,172.5000025,767.8078430,877.3580317,599.92405211.947148.494031

Vendet që paguajnë me Mongolian Tugrik (MNT)

Vendet që paguajnë me Dong vietnamez (VND)

nga MNT to VND kalkulator i kursit të këmbimit

Mongolian Tugrik është monedha në Mongoli. Dong vietnamez është monedha në Vietnam. Simbol për MNT është ₮. Simbol për VND është ₫. Kursit të këmbimit për Mongolian Tugrik u ndryshua së fundmi në Dezember 15, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dong vietnamez është përditësuar të fundit në Dezember 15, 2019. MNT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VND faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Mongolian Tugrik në Dong vietnamez = 8,49.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.