NGN në UAH - Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Nigerian Naira to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hryvnia ukrainase. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Nigerian Naira monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hryvnia ukrainase ose Hryvnia ukrainase për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Nigerian Naira to Hryvnia ukrainase kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.07.2020 08:13
1 NGN (₦)
=
0,06925 UAH (₴)
1 NGN = 0,069246 UAH
14,441226 NGN = 1 UAH

Cila është kursi aktual i këmbimit për Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase?

Nigerian Naira kurs në Hryvnia ukrainase = 0,07

Konvertimi NGN në Hryvnia ukrainase

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NGN dhe monedhën e synuar Hryvnia ukrainase me një shumë 1 NGN. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNGNUAH
USD11.125781.248240.736500.009300.002580.03729
EUR0.8882711.108770.654210.008260.002290.03312
GBP0.801130.9019010.590030.007450.002060.02987
CAD1.357781.528561.6948210.012630.003500.05063
JPY107.48898121.00935134.1717079.1655310.277034.00800
NGN387.99962436.80370484.31543285.761353.60967114.46757
UAH26.8185830.1919233.4759419.751860.249500.069121

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Vendet që paguajnë me Hryvnia ukrainase (UAH)

nga NGN to UAH kalkulator i kursit të këmbimit

Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Hryvnia ukrainase është monedha në Ukrainë. Simbol për NGN është ₦. Simbol për UAH është ₴. Kursit të këmbimit për Nigerian Naira u ndryshua së fundmi në Juli 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Hryvnia ukrainase është përditësuar të fundit në Juli 02, 2020. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. UAH faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Nigerian Naira në Hryvnia ukrainase = 0,07.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.