NZD në RUB - Dollar Zelanda e Re në Rubla ruse konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Zelanda e Re to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla ruse. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Zelanda e Re monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla ruse ose Rubla ruse për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Zelanda e Re to Rubla ruse kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.07.2020 05:49
1 NZD ($)
=
46,53140 RUB (₽)
1 NZD = 46,531400 RUB
0,021491 NZD = 1 RUB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Zelanda e Re në Rubla ruse?

Dollar Zelanda e Re kurs në Rubla ruse = 46,53

Konvertimi NZD në Rubla ruse

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NZD dhe monedhën e synuar Rubla ruse me një shumë 1 NZD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDRUB
USD11.130191.262710.734120.009360.656580.01411
EUR0.8848111.117250.649550.008280.580950.01249
GBP0.791950.8950610.581390.007410.519980.01118
CAD1.362181.539521.7200310.012750.894380.01923
JPY106.84050120.75033134.9081478.43375170.149501.50802
NZD1.523041.721331.923151.118090.0142610.02150
RUB70.8484080.0723489.4607052.011230.6631246.517761

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Vendet që paguajnë me Rubla ruse (RUB)

nga NZD to RUB kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Rubla ruse është monedha në Rusi. Simbol për NZD është $. Simbol për RUB është ₽. Kursit të këmbimit për Dollar Zelanda e Re u ndryshua së fundmi në Juli 11, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla ruse është përditësuar të fundit në Juli 11, 2020. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. RUB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Zelanda e Re në Rubla ruse = 46,53.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.