SGD në CAD - Dollar Singapori në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Singapori to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.03.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Singapori monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Singapori to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.03.2021 21:34
1 SGD ($)
=
0,94741 CAD ($)
1 SGD = 0,947405 CAD
1,055515 SGD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Singapori në Dollar kanadez?

Dollar Singapori kurs në Dollar kanadez = 0,95

Konvertimi SGD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore SGD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 1 SGD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSGD
USD11.205961.393950.790180.009340.75055
EUR0.8292211.155890.655230.007750.62237
GBP0.717390.8651410.566860.006700.53843
CAD1.265541.526181.7640910.011830.94984
JPY107.02097129.06300149.1820684.56580180.32437
SGD1.332361.606771.857251.052800.012451

Vendet që paguajnë me Dollar Singapori (SGD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga SGD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Singapori është monedha në Singapore. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për SGD është $. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Singapori u ndryshua së fundmi në März 05, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në März 05, 2021. SGD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Singapori në Dollar kanadez = 0,95.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.