TJS në NZD - Taxhikistani Somoni në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Taxhikistani Somoni to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 31.07.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Taxhikistani Somoni monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Taxhikistani Somoni to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 31.07.2021 00:43
1 TJS
=
0,12656 NZD ($)
1 TJS = 0,126561 NZD
7,901309 TJS = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Taxhikistani Somoni në Dollar Zelanda e Re?

Taxhikistani Somoni kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,13

Konvertimi TJS në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore TJS dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 TJS. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNZDTJS
USD11.189031.396070.803730.009120.699810.08769
EUR0.8410311.174130.675960.007670.588560.07375
GBP0.716300.8516910.575710.006530.501270.06281
CAD1.244201.479381.7369910.011350.870700.10910
JPY109.64701130.37307153.0752288.12680176.731779.61461
NZD1.428971.699081.994941.148500.0130310.12530
TJS11.4042113.5598915.921109.165920.104017.980751

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga TJS to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për TJS është . Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Taxhikistani Somoni u ndryshua së fundmi në Juli 31, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Juli 31, 2021. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Taxhikistani Somoni në Dollar Zelanda e Re = 0,13.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.