XAG në AUD - Argjend (ons troy) në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.04.2021 23:39
1 XAG
=
0,00000 AUD ($)
1 XAG = AUD
inf XAG = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Australian Dollar?

Argjend (ons troy) kurs në Australian Dollar =

Konvertimi XAG në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDXAG
USD11.190081.370850.798060.009120.7622025.25571
EUR0.8402811.151900.670600.007660.6404621.22187
GBP0.729470.8681310.582170.006650.5560018.42339
CAD1.253041.491211.7177210.011430.9550631.64629
JPY109.66204130.50655150.3302987.51714183.584382,769.59313
AUD1.311991.561371.798551.047050.01196133.13529
XAG0.039600.047120.054280.031600.000360.030181

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga XAG to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për XAG është . Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në April 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në April 11, 2021. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Australian Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.