USD do CHF - Konwerter walut Dolar amerykański to Frank szwajcarski

Nasz konwerter Dolar amerykański to Frank szwajcarski jest na bieżąco z kursami wymiany z 30.09.2022. Wpisz dowolną kwotę do przeliczenia w polu po lewej stronie Dolar amerykański. Użyj przycisku "Zamień waluty", aby ustawić Frank szwajcarski jako domyślną walutę. Kliknij Frank szwajcarski lub Dolar amerykański, aby przeliczyć walutę na wszystkie inne waluty.

Kalkulator kursu wymiany Dolar amerykański do Frank szwajcarski

Kursy walut zaktualizowane: 30.09.2022 21:42
1 USD ($)
=
0,98698 CHF (CHF)
1 USD = 0,986979 CHF
1,013193 USD = 1 CHF

Jaki jest obecny kurs wymiany dla Dolar amerykański do Frank szwajcarski?

Dolar amerykański Kurs do Frank szwajcarski = 0,99

Konwersja USD w Frank szwajcarski

Wybrano walutę źródłową USD i walutę docelową Frank szwajcarski z kwotą 1 USD. Możesz wybrać kursy walut z dwóch list dla ponad 160 walut międzynarodowych. Kursy walut są aktualizowane w regularnych odstępach czasu i przedstawiane w formie tabelarycznej dla zwykłych kwot. Możesz także zobaczyć historyczne kursy walut innych użytkowników.

kurs wymiany

USDEURGBPCADJPYCHF
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.137200.741740.007051.03592
GBPinf0.8793510.652250.006200.91094
CADinf1.348181.5331510.009501.39660
JPYinf141.91354161.38403105.263301147.01110
CHFinf0.965331.097770.716020.006801

Kraje, które płacą Dolar amerykański (USD)

Kraje, które płacą Frank szwajcarski (CHF)

Konwertuj Dolar amerykański na inne światowe waluty


Kalkulator kursu wymiany USD do CHF

Dolar amerykański jest walutą w Wschodni Timor, Ekwador, Salwador, Wyspy Marshalla, Mikronezja, Palau, Stany Zjednoczone, Zimbabwe. Frank szwajcarski jest walutą w Liechtenstein, Szwajcaria. Symbolem USD jest $. Symbolem CHF jest CHF. Kurs wymiany dla Dolar amerykański został ostatnio zaktualizowany na Oktober 01, 2022. Kurs wymiany walut dla Frank szwajcarski został ostatnio zaktualizowany na Oktober 01, 2022. Współczynnik konwersji USD ma 5 cyfr znaczących. Współczynnik konwersji CHF ma 5 cyfr znaczących.

Wydrukuj wykresy i zabierz je ze sobą w torebce lub portfelu podczas podróży.

kurs wymiany Dolar amerykański do Frank szwajcarski = 0,99.

Udostępnić przelicznik walut?

Czy nasz kalkulator walutowy był pomocny? Następnie udostępnij! Za pomocą tego linku możesz przekierować odwiedzających i znajomych do naszego przelicznika walut.