USD za BMD - Ameriški dolar do Bermudski dolar pretvornik valut

Naš pretvornik Ameriški dolar v Bermudski dolar je posodobljen z menjalnimi tečaji iz 29.11.2022. Vnesite kateri koli znesek, ki ga želite pretvoriti v polje levo od Ameriški dolar. Uporabite "Swap valute" -Button, da Bermudski dolar privzeto valuto. Kliknite Bermudski dolar ali Ameriški dolar za pretvorbo med to valuto in vsemi drugimi valutami.

Ameriški dolar do Bermudski dolar kalkulator deviznega tečaja

Tečaji posodobljeni: 29.11.2022 19:34
1 USD ($)
=
1,00000 BMD ($)
1 USD = 1,000000 BMD
1,000000 USD = 1 BMD

Kolikšen je trenutni tečaj za Ameriški dolar za Bermudski dolar?

Ameriški dolar Seveda za Bermudski dolar = 1,00

Konverzija USD in Bermudski dolar

Izbrali ste izvorno valuto USD in ciljno valuto Bermudski dolar z zneskom 1 USD. Na obeh seznamih lahko izberete menjalne tečaje za več kot 160 mednarodnih valut. Menjalni tečaji se posodabljajo v rednih časovnih presledkih in so predstavljeni v tabeli za običajne zneske. Ogledate si lahko tudi zgodovinske menjalne tečaje drugih obiskovalcev.

Menjalni tečaji

USDEURGBPCADJPYBMD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.157330.709950.006980.96817
GBPinf0.8640610.613430.006030.83655
CADinf1.408561.6301710.009831.36372
JPYinf143.23902165.77491101.692071138.67900
BMDinf1.032881.195390.733290.007211

Države, ki plačujejo z Ameriški dolar (USD)

Države, ki plačujejo z Bermudski dolar (BMD)

Pretvorite Ameriški dolar v druge svetovne valute


USD do BMD kalkulator deviznega tečaja

Ameriški dolar je valuta v Vzhodni Timor, Ekvador, Salvador, Marshallovi otoki, Mikronezija, Palau, Združene države, Zimbabve. Bermudski dolar je valuta v . Simbol za USD je $. Simbol za BMD je $. Menjalni tečaj za Ameriški dolar je bil nazadnje posodobljen na November 30, 2022. Menjalni tečaj za Bermudski dolar je bil nazadnje posodobljen dne November 30, 2022. Pretvorbeni faktor USD ima 5 pomembnih števk. Pretvorbeni faktor BMD ima 5 pomembnih števk.

Natisnite karte in jih vzemite s seboj v denarnico ali denarnico, medtem ko potujete.

deviznega tečaja Ameriški dolar za Bermudski dolar = 1,00.

Delite pretvornik valut?

Je bil naš kalkulator valute v pomoč? Nato delite! S to povezavo lahko svoje obiskovalce in prijatelje napotite v naš menjalnik valut.