250 AUD në NZD - Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Australian Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 11.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Australian Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Australian Dollar to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 11.08.2022 00:19
250 AUD ($)
=
276,47568 NZD ($)
1 AUD = 1,105903 NZD
0,904239 AUD = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re?

Australian Dollar kurs në Dollar Zelanda e Re = 1,11

Konvertimi AUD në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore AUD dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 250 AUD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYAUDNZD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.185870.759500.007310.688790.62144
GBPinf0.8432610.640450.006160.580830.52404
CADinf1.316661.5613910.009620.906900.81823
JPYinf136.87456162.31589103.95570194.2779385.05947
AUDinf1.451821.721671.102650.0106110.90222
NZDinf1.609161.908261.222150.011761.108381

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Konvertoni Australian Dollar në monedha të tjera botërore


nga AUD to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për AUD është $. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Australian Dollar u ndryshua së fundmi në August 11, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në August 11, 2022. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Australian Dollar në Dollar Zelanda e Re = 1,11.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.