10 CHF në BRL - Franc zviceran në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.07.2020 13:43
10 CHF (CHF)
=
56,95730 BRL (R$)
1 CHF = 5,695730 BRL
0,175570 CHF = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Real Brazilian?

Franc zviceran kurs në Real Brazilian = 5,70

Konvertimi CHF në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 10 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLCHF
USD11.134011.258610.739180.009320.186571.06678
EUR0.8818311.109870.651830.008220.164520.94072
GBP0.794530.9010110.587300.007400.148240.84759
CAD1.352851.534151.7027010.012610.252401.44320
JPY107.30896121.68963135.0596779.32072120.02057114.47535
BRL5.359946.078236.746043.961960.0499515.71789
CHF0.937401.063021.179810.692910.008740.174891

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga CHF to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për CHF është CHF. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Juli 09, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Juli 09, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Real Brazilian = 5,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.