CHF në BRL - Franc zviceran në Real Brazilian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Real Brazilian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.06.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Real Brazilian ose Real Brazilian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Real Brazilian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.06.2020 19:29
1 CHF (CHF)
=
5,60078 BRL (R$)
1 CHF = 5,600780 BRL
0,178547 CHF = 1 BRL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Real Brazilian?

Franc zviceran kurs në Real Brazilian = 5,60

Konvertimi CHF në Real Brazilian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Real Brazilian me një shumë 1 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBRLCHF
USD11.110501.234350.726130.009280.187441.03945
EUR0.9005011.111530.653880.008350.168790.93602
GBP0.810140.8996610.588270.007510.151860.84211
CAD1.377161.529331.6998910.012770.258141.43149
JPY107.80504119.71753133.0691578.28098120.20749112.05821
BRL5.334905.924416.585143.873860.0494915.54538
CHF0.962051.068351.187500.698570.008920.180331

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Real Brazilian (BRL)

nga CHF to BRL kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Real Brazilian është monedha në Brazil. Simbol për CHF është CHF. Simbol për BRL është R$. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Juni 01, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Real Brazilian është përditësuar të fundit në Juni 01, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BRL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Real Brazilian = 5,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.