5 CHF në JPY - Franc zviceran në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.05.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.05.2020 15:54
5 CHF (CHF)
=
555,52000 JPY (¥)
1 CHF = 111,104000 JPY
0,009001 CHF = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Jen japonez?

Franc zviceran kurs në Jen japonez = 111,10

Konvertimi CHF në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 5 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHF
USD11.097221.234170.723720.009301.03466
EUR0.9114011.124820.659600.008470.94298
GBP0.810260.8890310.586400.007530.83834
CAD1.381751.516081.7053210.012851.42964
JPY107.55803118.01459132.7450877.841891111.28588
CHF0.966501.060461.192830.699480.008991

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga CHF to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për CHF është CHF. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Mai 27, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Mai 27, 2020. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Jen japonez = 111,10.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.