10 CHF në JPY - Franc zviceran në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc zviceran to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc zviceran monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc zviceran to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 20.01.2021 04:04
10 CHF (CHF)
=
1.170,85000 JPY (¥)
1 CHF = 117,085000 JPY
0,008541 CHF = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc zviceran në Jen japonez?

Franc zviceran kurs në Jen japonez = 117,09

Konvertimi CHF në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CHF dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 10 CHF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHF
USD11.212861.363080.785950.009631.12528
EUR0.8245011.123860.648010.007940.92779
GBP0.733640.8897910.576600.007060.82554
CAD1.272351.543181.7343110.012251.43175
JPY103.88903126.00246141.6086181.651301116.90395
CHF0.888671.077831.211320.698450.008551

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga CHF to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për CHF është CHF. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Franc zviceran u ndryshua së fundmi në Januar 20, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Januar 20, 2021. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc zviceran në Jen japonez = 117,09.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.