250 CNY në IRR - Kineze juan në Rial iranian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rial iranian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rial iranian ose Rial iranian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Rial iranian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 11:05
250 CNY (¥)
=
0,00000 IRR (﷼)
1 CNY = IRR
inf CNY = 1 IRR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Rial iranian?

Kineze juan kurs në Rial iranian =

Konvertimi CNY në Rial iranian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Rial iranian me një shumë 250 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYIRR
USD11.197581.377150.798520.009190.153010.00002
EUR0.8350211.149950.666780.007670.127760.00002
GBP0.726140.8696010.579830.006670.111100.00002
CAD1.252321.499751.7246410.011500.191620.00003
JPY108.86396130.37318149.9224786.92982116.657060.00259
CNY6.535617.826909.000545.218800.0600310.00016
IRR42,105.0002850,424.0630557,985.0858133,621.59854386.767146,442.402851

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

nga CNY to IRR kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Rial iranian është monedha në Iran. Simbol për CNY është ¥. Simbol për IRR është ﷼. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në April 16, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Rial iranian është përditësuar të fundit në April 16, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Rial iranian = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.