50 JPY në HKD - Jen japonez në Hong Kong Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Jen japonez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Hong Kong Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Jen japonez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Hong Kong Dollar ose Hong Kong Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Jen japonez to Hong Kong Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 15:29
50 JPY (¥)
=
0,00000 HKD (HK$)
1 JPY = HKD
inf JPY = 1 HKD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Jen japonez në Hong Kong Dollar?

Jen japonez kurs në Hong Kong Dollar =

Konvertimi JPY në Hong Kong Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JPY dhe monedhën e synuar Hong Kong Dollar me një shumë 50 JPY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYHKD
USD11.203661.393970.793190.009270.12882
EUR0.8308011.158110.658980.007700.10702
GBP0.717380.8634810.569010.006650.09241
CAD1.260741.517501.7574310.011680.16241
JPY107.91198129.88970150.4261785.59450113.90144
HKD7.762659.3436210.820916.157240.071941

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

Vendet që paguajnë me Hong Kong Dollar (HKD)

nga JPY to HKD kalkulator i kursit të këmbimit

Jen japonez është monedha në Japoni. Hong Kong Dollar është monedha në . Simbol për JPY është ¥. Simbol për HKD është HK$. Kursit të këmbimit për Jen japonez u ndryshua së fundmi në April 21, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Hong Kong Dollar është përditësuar të fundit në April 21, 2021. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HKD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Jen japonez në Hong Kong Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.