500 LRD në CAD - Dollar Liberisë në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Liberisë to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 21.10.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Liberisë monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Liberisë to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 21.10.2021 00:32
500 LRD ($)
=
3,72691 CAD ($)
1 LRD = 0,007454 CAD
134,159432 LRD = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Liberisë në Dollar kanadez?

Dollar Liberisë kurs në Dollar kanadez = 0,01

Konvertimi LRD në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore LRD dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 500 LRD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYLRD
USD11.162751.378010.810050.008740.00618
EUR0.8600311.185130.696670.007520.00532
GBP0.725690.8437910.587840.006340.00449
CAD1.234501.435411.7011410.010790.00763
JPY114.39150133.00873157.6324492.6625810.70721
LRD161.75033188.07521222.89330131.025501.414011

Vendet që paguajnë me Dollar Liberisë (LRD)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

nga LRD to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Liberisë është monedha në Liberi. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për LRD është $. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Liberisë u ndryshua së fundmi në Oktober 21, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Oktober 21, 2021. LRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Liberisë në Dollar kanadez = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.