2 MNT në NZD - Mongolian Tugrik në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Mongolian Tugrik to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.12.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Mongolian Tugrik monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Mongolian Tugrik to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.12.2019 19:58
2 MNT (₮)
=
0,00112 NZD ($)
1 MNT = 0,000559 NZD
1.789,350502 MNT = 1 NZD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Mongolian Tugrik në Dollar Zelanda e Re?

Mongolian Tugrik kurs në Dollar Zelanda e Re = 0,00

Konvertimi MNT në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore MNT dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 2 MNT. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYMNTNZD
USD11.105881.314000.754450.009210.000370.65537
EUR0.9042611.188200.682220.008330.000330.59263
GBP0.761040.8416110.574160.007010.000280.49876
CAD1.325481.465811.7416710.012210.000490.86868
JPY108.58104120.07710142.6754981.9185910.0398471.16125
MNT2,725.199953,013.731603,580.912772,056.0176225.0983011,786.02673
NZD1.525851.687392.004961.151170.014050.000561

Vendet që paguajnë me Mongolian Tugrik (MNT)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

nga MNT to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Mongolian Tugrik është monedha në Mongoli. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për MNT është ₮. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Mongolian Tugrik u ndryshua së fundmi në Dezember 08, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në Dezember 08, 2019. MNT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Mongolian Tugrik në Dollar Zelanda e Re = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.