NPR në USD - Rupee Nepalese në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupee Nepalese to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupee Nepalese monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupee Nepalese to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.09.2020 01:20
1 NPR (₨)
=
0,00844 USD ($)
1 NPR = 0,008440 USD
118,488045 NPR = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupee Nepalese në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Rupee Nepalese kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi NPR në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore NPR dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 NPR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNPR
USD11.161821.270180.747800.009470.00848
EUR0.8607211.093260.643650.008150.00730
GBP0.787290.9146910.588740.007450.00667
CAD1.337251.553651.6985510.012660.01133
JPY105.60597122.69564134.1385978.9725010.89510
NPR117.98191137.07430149.8582688.227261.117191

Vendet që paguajnë me Rupee Nepalese (NPR)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga NPR to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Rupee Nepalese është monedha në Nepal. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për NPR është ₨. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Rupee Nepalese u ndryshua së fundmi në September 26, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 26, 2020. NPR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupee Nepalese në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.