UYU në AUD - Peso Uruguajane në Australian Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Australian Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.09.2019. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Australian Dollar ose Australian Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Australian Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.09.2019 07:55
1 UYU ($U)
=
0,04004 AUD ($)
1 UYU = 0,040044 AUD
24,972468 UYU = 1 AUD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Australian Dollar?

Peso Uruguajane kurs në Australian Dollar = 0,04

Konvertimi UYU në Australian Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Australian Dollar me një shumë 1 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYAUDUYU
USD11.106211.247970.753040.009240.684300.02729
EUR0.9039911.128150.680740.008360.618600.02467
GBP0.801300.8864010.603410.007410.548330.02187
CAD1.327951.468991.6572410.012280.908710.03624
JPY108.17203119.66065134.9955081.45791174.021982.95232
AUD1.461351.616561.823721.100460.0135110.03988
UYU36.6396640.5310545.7252227.591150.3387225.072481

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Australian Dollar (AUD)

nga UYU to AUD kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Australian Dollar është monedha në Australi, Kiribati, Nauru, Tuvalu. Simbol për UYU është $U. Simbol për AUD është $. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në September 19, 2019. Kursit të këmbimit të monedhës për Australian Dollar është përditësuar të fundit në September 19, 2019. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. AUD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Australian Dollar = 0,04.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.