UYU në JPY - Peso Uruguajane në Jen japonez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jen japonez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 07.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jen japonez ose Jen japonez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Jen japonez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 07.07.2020 22:13
1 UYU ($U)
=
2,49104 JPY (¥)
1 UYU = 2,491040 JPY
0,401439 UYU = 1 JPY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Jen japonez?

Peso Uruguajane kurs në Jen japonez = 2,49

Konvertimi UYU në Jen japonez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Jen japonez me një shumë 1 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYUYU
USD11.129441.256610.738110.009300.02337
EUR0.8854011.112600.653520.008240.02069
GBP0.795790.8988010.587380.007400.01860
CAD1.354811.530171.7024710.012600.03166
JPY107.51203121.42832135.1010179.3560912.51247
UYU42.7913048.3301753.7720931.584840.398011

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Jen japonez (JPY)

nga UYU to JPY kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Jen japonez është monedha në Japoni. Simbol për UYU është $U. Simbol për JPY është ¥. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në Juli 08, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Jen japonez është përditësuar të fundit në Juli 08, 2020. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JPY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Jen japonez = 2,49.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.