XAG në CHF - Argjend (ons troy) në Franc zviceran konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Argjend (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc zviceran. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 02.12.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Argjend (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc zviceran ose Franc zviceran për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Argjend (ons troy) to Franc zviceran kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 02.12.2020 15:08
1 XAG
=
21,28640 CHF (CHF)
1 XAG = 21,286400 CHF
0,046978 XAG = 1 CHF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Argjend (ons troy) në Franc zviceran?

Argjend (ons troy) kurs në Franc zviceran = 21,29

Konvertimi XAG në Franc zviceran

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAG dhe monedhën e synuar Franc zviceran me një shumë 1 XAG. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCHFXAG
USD11.203901.340900.771980.009581.1098223.74056
EUR0.8306411.113800.641240.007960.9218619.71974
GBP0.745770.8978310.575720.007140.8276717.70488
CAD1.295371.559491.7369610.012411.4376330.75269
JPY104.38299125.66649139.9676680.581911115.846582,478.11084
CHF0.901051.084771.208220.695590.00863121.39132
XAG0.042120.050710.056480.032520.000400.046751

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Vendet që paguajnë me Franc zviceran (CHF)

nga XAG to CHF kalkulator i kursit të këmbimit

Argjend (ons troy) është monedha në . Franc zviceran është monedha në Liechtenstein, Switzerland. Simbol për XAG është . Simbol për CHF është CHF. Kursit të këmbimit për Argjend (ons troy) u ndryshua së fundmi në Dezember 02, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc zviceran është përditësuar të fundit në Dezember 02, 2020. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CHF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Argjend (ons troy) në Franc zviceran = 21,29.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.