XAU në USD - Ari (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Ari (ons troy) to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Ari (ons troy) monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Ari (ons troy) to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2020 21:05
1 XAU
=
1.861,17000 USD ($)
1 XAU = 1.861,170000 USD
0,000537 XAU = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Ari (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Ari (ons troy) kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1.861,17

Konvertimi XAU në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore XAU dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 XAU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYXAU
USD11.163151.274500.746960.009471,862.19739
EUR0.8597311.095730.642180.008141,600.99441
GBP0.784620.9126310.586080.007431,461.12104
CAD1.338771.557191.7062510.012682,493.04469
JPY105.59104122.81827134.5756878.871981196,631.35940
XAU0.000540.000620.000680.000400.000011

Vendet që paguajnë me Ari (ons troy) (XAU)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga XAU to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Ari (ons troy) është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për XAU është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Ari (ons troy) u ndryshua së fundmi në September 28, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 28, 2020. XAU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Ari (ons troy) në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1.861,17.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.