USD za NZD - Ameriški dolar do Novozelandski dolar pretvornik valut

Naš pretvornik Ameriški dolar v Novozelandski dolar je posodobljen z menjalnimi tečaji iz 29.11.2022. Vnesite kateri koli znesek, ki ga želite pretvoriti v polje levo od Ameriški dolar. Uporabite "Swap valute" -Button, da Novozelandski dolar privzeto valuto. Kliknite Novozelandski dolar ali Ameriški dolar za pretvorbo med to valuto in vsemi drugimi valutami.

Ameriški dolar do Novozelandski dolar kalkulator deviznega tečaja

Tečaji posodobljeni: 29.11.2022 21:48
1 USD ($)
=
1,61344 NZD ($)
1 USD = 1,613438 NZD
0,619795 USD = 1 NZD

Kolikšen je trenutni tečaj za Ameriški dolar za Novozelandski dolar?

Ameriški dolar Seveda za Novozelandski dolar = 1,61

Konverzija USD in Novozelandski dolar

Izbrali ste izvorno valuto USD in ciljno valuto Novozelandski dolar z zneskom 1 USD. Na obeh seznamih lahko izberete menjalne tečaje za več kot 160 mednarodnih valut. Menjalni tečaji se posodabljajo v rednih časovnih presledkih in so predstavljeni v tabeli za običajne zneske. Ogledate si lahko tudi zgodovinske menjalne tečaje drugih obiskovalcev.

Menjalni tečaji

USDEURGBPCADJPYNZD
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.154340.708110.006960.59838
GBPinf0.8662910.613430.006030.51837
CADinf1.412201.6301710.009830.84503
JPYinf143.60985165.77491101.69207185.93294
NZDinf1.671191.929121.183390.011641

Države, ki plačujejo z Ameriški dolar (USD)

Države, ki plačujejo z Novozelandski dolar (NZD)

Pretvorite Ameriški dolar v druge svetovne valute


USD do NZD kalkulator deviznega tečaja

Ameriški dolar je valuta v Vzhodni Timor, Ekvador, Salvador, Marshallovi otoki, Mikronezija, Palau, Združene države, Zimbabve. Novozelandski dolar je valuta v Nova Zelandija. Simbol za USD je $. Simbol za NZD je $. Menjalni tečaj za Ameriški dolar je bil nazadnje posodobljen na November 30, 2022. Menjalni tečaj za Novozelandski dolar je bil nazadnje posodobljen dne November 30, 2022. Pretvorbeni faktor USD ima 5 pomembnih števk. Pretvorbeni faktor NZD ima 5 pomembnih števk.

Natisnite karte in jih vzemite s seboj v denarnico ali denarnico, medtem ko potujete.

deviznega tečaja Ameriški dolar za Novozelandski dolar = 1,61.

Delite pretvornik valut?

Je bil naš kalkulator valute v pomoč? Nato delite! S to povezavo lahko svoje obiskovalce in prijatelje napotite v naš menjalnik valut.