BSD në USD - Dollar Bahamian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Dollar Bahamian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Dollar Bahamian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Dollar Bahamian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 08:49
1 BSD ($)
=
0,00000 USD ($)
1 BSD = USD
inf BSD = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Dollar Bahamian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Dollar Bahamian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar =

Konvertimi BSD në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore BSD dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 BSD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBSD
USD11.215921.403120.825050.009191.00742
EUR0.8224311.153960.678540.007560.82853
GBP0.712700.8665810.588010.006550.71798
CAD1.212061.473761.7006610.011141.22105
JPY108.83850132.33851152.7140089.796671109.64627
BSD0.992631.206961.392790.818970.009121

Vendet që paguajnë me Dollar Bahamian (BSD)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga BSD to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Dollar Bahamian është monedha në Bahamas. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për BSD është $. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Dollar Bahamian u ndryshua së fundmi në Mai 11, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Mai 11, 2021. BSD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Dollar Bahamian në Shtetet e Bashkuara Dollar = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.