CDF në USD - Franc kongolez në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc kongolez to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 04.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc kongolez monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc kongolez to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 04.07.2020 00:11
1 CDF
=
0,00052 USD ($)
1 CDF = 0,000524 USD
1.909,584971 CDF = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc kongolez në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Franc kongolez kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00

Konvertimi CDF në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CDF dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 CDF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCDF
USD11.124361.246800.736170.009300.00052
EUR0.8894011.108900.654750.008270.00047
GBP0.802050.9017910.590450.007460.00042
CAD1.358381.527301.6936310.012630.00071
JPY107.51993120.89069134.0562379.1533510.05626
CDF1,911.000172,148.644562,382.641711,406.8281417.773451

Vendet që paguajnë me Franc kongolez (CDF)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga CDF to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc kongolez është monedha në Republika Demokratike e Kongos. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për CDF është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Franc kongolez u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. CDF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc kongolez në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.