5 CNY në SRD - Kineze juan në Dollar surinamez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Kineze juan to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar surinamez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.11.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Kineze juan monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar surinamez ose Dollar surinamez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Kineze juan to Dollar surinamez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.11.2021 06:30
5 CNY (¥)
=
16,84869 SRD ($)
1 CNY = 3,369738 SRD
0,296759 CNY = 1 SRD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Kineze juan në Dollar surinamez?

Kineze juan kurs në Dollar surinamez = 3,37

Konvertimi CNY në Dollar surinamez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore CNY dhe monedhën e synuar Dollar surinamez me një shumë 5 CNY. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYSRD
USD11.126351.332060.784640.008820.156650.04647
EUR0.8878211.182640.696620.007830.139070.04126
GBP0.750720.8455710.589040.006620.117600.03488
CAD1.274471.435501.6976710.011230.199640.05922
JPY113.44150127.77476151.1112789.01072117.770215.27148
CNY6.383807.190398.503635.008990.0562710.29665
SRD21.5198624.2388828.6658116.885340.189703.371011

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

Vendet që paguajnë me Dollar surinamez (SRD)

Convert Kineze juan to other Popular World Currencies


nga CNY to SRD kalkulator i kursit të këmbimit

Kineze juan është monedha në Kinë. Dollar surinamez është monedha në Suriname. Simbol për CNY është ¥. Simbol për SRD është $. Kursit të këmbimit për Kineze juan u ndryshua së fundmi në November 29, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar surinamez është përditësuar të fundit në November 29, 2021. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SRD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Kineze juan në Dollar surinamez = 3,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.