DJF në USD - Franc Djibutian në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Franc Djibutian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 29.09.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Franc Djibutian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Franc Djibutian to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 29.09.2020 21:33
1 DJF
=
0,00563 USD ($)
1 DJF = 0,005625 USD
177,768929 DJF = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Franc Djibutian në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Franc Djibutian kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01

Konvertimi DJF në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore DJF dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 DJF. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYDJF
USD11.173111.284930.746990.009460.00562
EUR0.8524411.095320.636760.008070.00479
GBP0.778260.9129810.581350.007360.00437
CAD1.338701.570451.7201410.012670.00752
JPY105.68697123.98244135.7999278.9472310.59400
DJF177.92396208.72437228.61910132.907621.683501

Vendet që paguajnë me Franc Djibutian (DJF)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga DJF to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Franc Djibutian është monedha në Djibouti. Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për DJF është . Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Franc Djibutian u ndryshua së fundmi në September 30, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në September 30, 2020. DJF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Franc Djibutian në Shtetet e Bashkuara Dollar = 0,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.