5 INR në EUR - Rupia indiane në euro konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rupia indiane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga euro. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rupia indiane monedhën e parazgjedhur. Kliko në euro ose euro për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rupia indiane to euro kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 08:11
5 INR (₹)
=
0,00000 EUR (€)
1 INR = EUR
inf INR = 1 EUR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rupia indiane në euro?

Rupia indiane kurs në euro =

Konvertimi INR në euro

Ju keni zgjedhur monedhën burimore INR dhe monedhën e synuar euro me një shumë 5 INR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYINR
USD11.195241.375470.796270.009190.01337
EUR0.8366611.150790.666200.007690.01118
GBP0.727030.8689710.578910.006680.00972
CAD1.255861.501041.7273910.011540.01679
JPY108.85350130.10560149.7245686.6768011.45510
INR74.8085089.41380102.8967459.567790.687241

Vendet që paguajnë me Rupia indiane (INR)

Vendet që paguajnë me euro (EUR)

nga INR to EUR kalkulator i kursit të këmbimit

Rupia indiane është monedha në Indi. euro është monedha në Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Estoni, Finlandë, Francë, Gjermani, Greqi, Irlandë, Itali, Kosovë, Letoni, Lituani, Luksemburg, Maltë, Monaco, Mali i Zi, Holandë, Portugali, San Marino, Slovakia, Sllovenia, Spanjë, Qyteti i Vatikanit. Simbol për INR është ₹. Simbol për EUR është €. Kursit të këmbimit për Rupia indiane u ndryshua së fundmi në April 17, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për euro është përditësuar të fundit në April 17, 2021. INR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EUR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rupia indiane në euro = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.