10 IRR në CAD - Rial iranian në Dollar kanadez konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Rial iranian to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar kanadez. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 28.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Rial iranian monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar kanadez ose Dollar kanadez për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Rial iranian to Dollar kanadez kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 28.01.2022 16:50
10 IRR (﷼)
=
0,00030 CAD ($)
1 IRR = 0,000030 CAD
33.076,290862 IRR = 1 CAD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Rial iranian në Dollar kanadez?

Rial iranian kurs në Dollar kanadez = 0,00

Konvertimi IRR në Dollar kanadez

Ju keni zgjedhur monedhën burimore IRR dhe monedhën e synuar Dollar kanadez me një shumë 10 IRR. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIRR
USD11.113091.338120.784450.008650.00002
EUR0.8984011.202170.704750.007770.00002
GBP0.747320.8318310.586230.006460.00002
CAD1.274781.418931.7058110.011020.00003
JPY115.63450128.71117154.7332890.7097310.00274
IRR42,249.9998147,027.8926156,535.7309933,143.10353365.375391

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Vendet që paguajnë me Dollar kanadez (CAD)

Convert Rial iranian to other Popular World Currencies


nga IRR to CAD kalkulator i kursit të këmbimit

Rial iranian është monedha në Iran. Dollar kanadez është monedha në Kanadë. Simbol për IRR është ﷼. Simbol për CAD është $. Kursit të këmbimit për Rial iranian u ndryshua së fundmi në Januar 29, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar kanadez është përditësuar të fundit në Januar 29, 2022. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CAD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Rial iranian në Dollar kanadez = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.