JEP në USD - Pound Jersey në Shtetet e Bashkuara Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Pound Jersey to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shtetet e Bashkuara Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.01.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Pound Jersey monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shtetet e Bashkuara Dollar ose Shtetet e Bashkuara Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Pound Jersey to Shtetet e Bashkuara Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.01.2021 23:05
1 JEP (£)
=
1,36801 USD ($)
1 JEP = 1,368010 USD
0,730989 JEP = 1 USD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Pound Jersey në Shtetet e Bashkuara Dollar?

Pound Jersey kurs në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,37

Konvertimi JEP në Shtetet e Bashkuara Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore JEP dhe monedhën e synuar Shtetet e Bashkuara Dollar me një shumë 1 JEP. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYJEP
USD11.216291.364380.786750.009631.36466
EUR0.8221811.121760.646850.007921.12199
GBP0.732930.8914510.576630.007061.00020
CAD1.271051.545961.7342010.012241.73455
JPY103.82650126.28273141.6593181.685621141.68754
JEP0.732790.891280.999800.576520.007061

Vendet që paguajnë me Pound Jersey (JEP)

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

nga JEP to USD kalkulator i kursit të këmbimit

Pound Jersey është monedha në . Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Simbol për JEP është £. Simbol për USD është $. Kursit të këmbimit për Pound Jersey u ndryshua së fundmi në Januar 23, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Shtetet e Bashkuara Dollar është përditësuar të fundit në Januar 23, 2021. JEP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Pound Jersey në Shtetet e Bashkuara Dollar = 1,37.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.