Sunday 23 June 2024

1 USD në JEP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Pound Jersey. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Pound Jersey ose Pound Jersey për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Pound Jersey kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,785 Pound Jersey

1 USD = 0,785 JEP

1 JEP = 1,27 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPound Jersey conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 qershor 2024 në 7:30:17 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Pound Jersey = 0,785

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Pound Jersey

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Pound Jersey me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Pound Jersey (JEP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to JEP (Pound Jersey) ✅ USD to JEP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Pound Jersey (JEP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Pound Jersey ( JEP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në JEP Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 23, 2024 të dielën 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 22, 2024 e shtune 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 21, 2024 e premte 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 20, 2024 e enjte 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 19, 2024 e mërkurë 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 18, 2024 e marte 1 USD = 0.78460172 JEP - -
Juni 17, 2024 e hënë 1 USD = 0.78460172 JEP - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYJEP
USD11.07041.26540.73000.00631.2745
EUR0.934311.18220.68200.00581.1907
GBP0.79030.845910.57690.00491.0073
CAD1.37001.46641.733510.00861.7460
JPY159.7750171.0196202.1714116.62841203.6383
JEP0.78460.83980.99280.57270.00491

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Pound Jersey (JEP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to JEP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Pound Jersey është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për JEP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Pound Jersey është përditësuar të fundit në Juni 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. JEP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Jersey = 0,785.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.